Detoksikuojanti jūros dumblių kaukė skirta detoksikuojančioms, stangrinančiomis, liekninančioms, anticeliulitinėms kūno įvyniojimo procedūromis.

Kaukių sudėtyje esantys aukštos kokybės jūros dumbliai yra išgaunami iš vandenynų ekologinių zonų ir yra puikus mineralų, jodo, 14 skirtingų rūšių vitaminų ( įskaitant vitaminą B12, kurio nėra kituose augaluose), bei 16 rūšių aminorūgščių, skirtų kūno sveikatai ir gyvybingumui palaikyti, šaltinis. Kaukėje esantys jūros dumbliai ir spirulina palengvina deguonies patekimą į audinius ir pagerina kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių. Dumblių sudėtyje yra unikalių biologiškai veiklių medžiagų, skatinančių kolageno gamybą.

Kruopščiai parinkta ingredientų kombinacija ne tik aktyviai valo odą, praturtindama ją mineralais, vitaminais ir pagrindinėmis aminorūgštimis, bei tuo pačiu metu gerina medžiagų apykaitos procesus.

Aukščiausios kokybės molis puikiai valo odą ir giliai detoksikuoja, prisotindamas odą maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, suteikdamas dar ir papildomą drėkinamąjį bei dezinfekuojantį efektą.

Detoksikuojanti jūros dumblių kaukė su eukaliptu, be visų išvardintų puikių savybių, šiek tiek neutralizuoja natūralų jūros dumblių kvapą. Taip pat eukaliptas pasižymi puikiomis valančiomis, tonizuojančiomis, gerinančiomis kraujo cirkuliaciją savybėmis.

Daugiau informacijos skaitykite čia