Norden Cosmetics

Beržų pumpurų

pavasario energijos pabudimas

Beržų pumpurų ritualą sudaro:

  • Beržų pumpurų aliejus ( tinka veidui ) – 1000 ml.
  • Beržų pumpurų šveitiklis ( aliejinis ) – 1000 g.
  • Beržų pumpurų masažiniai sviesteliai – 8 vnt.
  • Beržų pumpurų masažinis losjonas – 1000 ml.
  • Beržų pumpurų druska voniai – 1000 g.
  • Beržų pumpurų putos voniai – 1000 ml.

Savijauta: galia, gyvybingumas, klestėjimas
Rezultatas: spindinti, sudrėkinta oda

Beržų pumpurai – tai moteriškosios energijos ir vaisingumo simbolis, subalansuojantis energijos srautą. Pavasario ir atgimimo jėgos šaltinis.

Beržo pumpuruose yra eterinio aliejaus, kurio sudėtyje yra betuloretininės rūgšties butilo esterio. Beržų pumpurų užpilai ir nuovirai pasižymi diuretinėmis, priešuždegiminėmis, atsikosėjimą lengvinančiomis, prakaitą varančiomis, tulžies veiklą gerinančiomis savybėmis.

Beržų pumpuruose yra flavonoidų, eterinio aliejaus, dervų, vitamino C, cukraus, saponinų, organinių rūgščių, mikrobus naikinančių medžiagų.

Pumpurai turi baktericidinių, skausmą malšinančių, uždegimą gydančių medžiagų. Beržų pupurų komponentai – tai puiki odą drėkinanti medžiaga, kuri mažina patinimą ir įtampą. Ji taip pat papildyta vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, alkoloidais ir nepakeičiamomis nesočiosiomis riebalų rūgštimis, todėl bus ilgiau išsaugomas reikiamas odos drėgmės lygis, ji bus gyvybinga ir sveikai spindės. Šviežias beržo pumpurų ir tošies aromatas sukurs miško energijos ir medžio jėgos jausmą, Beržų pumpurų šveitikliuose, losjonuose ir masažiniuose sviesteliuose yra aukso dulkių, suteikiančių kosmetikai švytėjimą.

Po procedūros lieka malonus kvapas.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama