Norden Cosmetics

Kaukės įvyniojimui

Šiuo metu mes galime pasiūlyti šias kūno kaukes:

  • Gintarinę ( puri tekstūra, su gintaro pudra )
  • Kanapių ( su džiovintomis kanapių sėklomis )
  • Spanguolių ( su trintomis spanguolėmis )
  • Šokoladinę ( nereikia nuplauti, įsimasažuoja )
  • Žolelių ( su smulkintomis kvapniomis žolelėmis )

Talpa: 1000 g.

Naudojimas: 50 – 60 g – visam kūnui.

Švelniai užtepti kūno kaukę ant kliento odos, įvynioti plėvele. Palaikyti 15-20 min. Dėl produkto sudėtyje esančio sviestmedžio ir kakavos sviestų, kaukė nuo kūno šilumos pradeda tirpti, todėl po 15-20 min ( išvyniojus klientą ), Šokoladinę kaukę įmasažuoti į odą ( nereikia nuplauti ), o kitų kaukių likučius ( Gintarinę, Kanapių, Spanguolių, Žolelių ) galima nuvalyti drėgnais rankšluosčiais.

NORDEN Cosmetics kūno kaukės  rekomenduojamos dalinio ar viso kūno įvyniojimams. Dėl sudėtyje esančių natūralių augalinių ekstraktų, gintaro pudros, trintų uogų, džiovintų sėklų,  eterinių aliejų ir kitų natūralių ingredientų, kūno kaukės pasirūpina kliento oda pačiu natūraliausiu būdų. Malonus kvapas bei regeneruojančiomis savybėmis pasižyminčių kakavos ir sviestmedžių sviestai, padaro procedūrą ne tik naudingą, bet ir labai malonią.

Bazinės sudedamosios dalys: kakavos sviestas, sviestmedžių sviestas, migdolų aliejus, simondsijų aliejus. Atskirose kaukėse papildomai yra augalinių ekstraktų, gintaro pudros, trintų uogų, džiovintų sėklų, smulkintų žolelių, eterinių aliejų, ir kitų natūralių ingredientų.

Produkto sudėtyje nėra vandens, todėl galimybė daugintis mikrobams sumažinta iki minimumo.

Kakavos sviestas pasižymi intensyviu regeneruojamuoju poveikiu. Jis intensyviai maitina ir minkština odą, didina jos elastingumą ir suteikia švelnumo. Ilgam prisotindamas odą kakavos sviestas saugo nuo neigiamo išorės poveikio ir padeda išvengti ankstyvo odos senėjimo. Itin tinka išsausėjusiai, raukšlėtai, elastingumo netekusiai odai. Minkštindamas riebią odą, kakavos sviestas gerina jos struktūrą ir palengvina riebios odos valymosi procesus.
Sviestmedžių sviestas yra itin turtingas vitaminų ir antioksidantų, kurie efektyviai saugo odą nuo UV spindulių, raukšlių atsiradimo, mažina pigmentines dėmes. Riebios tekstūros sviestmedžių sviestas ne tik saugo nuo šalčio ir kito neigiamo išorės poveikio, tačiau ir puikiai minkština ir švelnina odą, ramina jos sudirgimus, padeda greičiau užgyti smulkioms žaizdelėms. Didindamas odos elastingumą sviestmedžių sviestas puikiai tinka suglebusios odos ir strijų profilaktikai.
Migdolų aliejus rekomenduojamas net ir jautriai odai. Jis puikiai minkština ir ramina sudirgusią odą, mažina odos niežėjimą ir pabrinkimus. Sudėtyje esantis vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir lėtina odos senėjimą. Vidutinio riebumo migdolų aliejuje yra ir vitamino F, kuris balansuoja riebalinių liaukų veiklą ir neleidžia plėstis odos poroms.
Simondsijų aliejus yra lengvos tekstūros, itin tinkamas visų tipų veido odos masažams. Simondsijų aliejus atstato natūralių odos riebalų balansą, tad puikiai tinka tiek išsausėjusiai ir pleiskanojančiai, tiek ir riebiai, į uždegimus linkusiai odai.

Galiojimo laikas: Kūno kaukės galioja 8-12 mėnesių nuo pagaminimo. Jos turėtų būti laikomos vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir kitų tiesioginės šilumos šaltinių. Galima laikyti 0-20°C temperatūroje.

Pastaba: Dėl ingridientų natūralios kilmės, skirtingų partijų produkto spalva ir konsistencija gali nežymiai skirtis. Tai neturi įtakos produkto kokybei.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama