Norden Cosmetics

Verbenos (citrusinės) ritualas

gyvybingumas ir optimizmas

Verbenų ritualą sudaro:

  • Verbenų masažinis aliejus – 1000 ml.
  • Verbenų masažinis kūno šveitiklis ( aliejinis ) – 1000 g.
  • Verbenų masažinis losjonas – 1000 ml.

Pojūčiai: Gyvybingumas ir optimizmas
Rezultatas: Atsipalaidavimas.
Aromaterapijos asociacijos: Citrusinės gaivos magija

Verbena yra absoliuti aromaterapijos karalienė, turinti stresą ir nerimą mažinančių savybių, kompensuojanti nuovargio sukeltą susikaupimo stoką ir užkertanti kelią psichiniam išsekimui. Ji yra labai aromatinga ir kiekvienas pajus jos skleidžiamą citrusinės gaivos magiją. Eterinis aliejus yra išgaunamas iš vadinamųjų „kalnų pipirų“ ( kurie yra verbenų vaisiai ).

Verbenos ritualas turi priešuždegiminių ir raminamųjų savybių, švelniai gaivina, drėkina  ir atpalaiduoja. Didelis flavonoidų kiekis, esantis verbenos eteriniame aliejuje apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir ankstyvo senėjimo.

Produktų sudėtyje esantys migdolų, simondsijų, sezamo aliejai giliai drėkina, ramina, maitina odą, slopina uždegimus bei sudirgimus, o vitaminai A, B, E stiprina odos apsaugą ir atgaivina ją. Kakavos ir sviestmedžio sviestas ne tik saugo odą nuo neigiamų UV padarinių, bet ir švelniai ją puoselėja, didina elastingumą, minkština bei stabdo pirmalaikius senėjimo požymius. Žmogaus kūnas sugeba pasisavinti visus produktuose esančius natūralius komponentus, nes jie puikiai įsigeria į odą, o šios procedūros poveikis maitina odą ilgą laiką.

Be to, verbenos ekstraktas veikia švelniai ir atpalaiduojančiai. Jis švelnina ir minkština odą. Nepamirštamas citriną primenantis verbenos aromatas atgaivina jausmus, suteikia energijos, padeda įveikti nuovargį ir pamiršti rūpesčius, įveikti kasdienį stresą.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama