Norden Cosmetics

Vyriškas ritualas

Pasitikėjimas savimi, šiaurietiškos gamtos ypatumai

Vyrišką ritualą sudaro:

  • Vyriškas masažinis aliejus – 1000 ml.
  • Vyriškas masažinis kūno šveitiklis ( aliejinis ) – 1000 g.

Pojūčiai: Pasitikėjimas savimi, šiaurietiškos gamtos ypatumai
Rezultatas: Nuraminta, sudrėkinta ir sveika oda
Aromaterapinės asociacijos: Medienos ir citruso sintezė

Šis Vyriškas ritualas, dvelkiantis citrusinių vaisių, medžio ir žemės kvapais, atspindi šiaurės tautų galią, jų prigimties intymumą ir ryžtingumą.

Ritualo metu naudojami kosmetiniai produktai puikiai pasirūpins jautria ir sudirgusia oda.  Subalansuota aromaterapija  nuramins stresą sukeliančias mintis, sumažins įtampą ir užkirs kelią psichinei perkrovai, sukurdama harmoniją ir pusiausvyrą bei sužadindamas jausmingumą.  Išskirtinis aromatas bus puikus meditacinis veiksnys, skatinantis naujas idėjas ir didinantis savivertę.

Produktų sudėtyje esantys migdolų, simondsijų, sezamo aliejai giliai drėkina, ramina, maitina odą, slopina uždegimus bei sudirgimus, o vitaminai A, B, E stiprina odos apsaugą ir atgaivina ją. Kakavos ir sviestmedžio sviestas ne tik saugo odą nuo neigiamų UV padarinių, bet ir švelniai ją puoselėja, didina elastingumą, minkština bei stabdo pirmalaikius senėjimo požymius. Žmogaus kūnas sugeba pasisavinti visus produktuose esančius natūralius komponentus, nes jie puikiai įsigeria į odą, o šios procedūros poveikis maitina odą ilgą laiką.

Vyriškas ritualas
puikiai tiks net ir jautriausios odos priežiūrai bei atstatymui, nes efektyviai šalina odos sudirgimą, paraudimą bei suteikia stiprų antioksidacinį poveikį.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama