Norden Cosmetics

Norden Cosmetics

NORDEN COSMETICS yra Šiaurės Europos (Latvija) prekės ženklas, kurio vardu žymimi gamtos įkvėpti, draugiški odai kūno puoselėjimo natūralios kosmetikos produktai.

Gamyboje naudodama tik aukštos kokybės natūralius ingredientus, įtaigią aromaterapiją ir šiuolaikines kosmetikos industrijos inovacijas, NORDEN COSMETICS sukūrė unikalius ir ilgalaikį poveikį turinčius kūno puoselėjimo produktus, skirtus profesionaliam naudojimui.

Maloniais aromatais išsiskiriantys NORDEN COSMETICS produktai ir patyrusių SPA profesionalų dėmesys leidžia klientams pajusti harmoningos gamtos prisilietimą ir bent trumpam susilieti su ja.

Įsiklausydami į profesionalų nuomonę bei sekdami grožio industrijos tendencijas, nuolat stengiamės papildyti NORDEN COSMETICS produktų gamą ir kuo greičiau pateikti naujoves savo klientams, tobulėjantiems kartu su mumis.

„BEAUTY4LIFE“: Visada pasiruošę patenkinti PROFESIONALŲ poreikius!

Jeigu jūs norite suteikti savo klientams prisilietimo prie gamtos palaimą, mes padėsime jums išsirinkti tinkamus produktus iš gausaus NORDEN COSMETICS asortimento. Visada mielai pasidalinsime savo sukaupta patirtimi ir atsakysime į jūsų klausimus dėl produktų pasirinkimo ar jų naudojimo subtilybių, nes jaučiamės gerai atlikę savo darbą tik tada, kai NORDEN COSMETICS produktus pamilsta profesionalai, o paslaugomis yra patenkinti jų klientai.