Norden Cosmetics

Paparčio

gaivus ir sodrus miško aromatas

Paparčio ritualą sudaro:

  • „Paparčio“ masažinė žvakė – 150 g.

Asociacijos: gamtos gaiva, miškas
Rezultatas: tinkamai prižiūrėta ir pamaitinta oda
Aromaterapija: gaivus ir sodrus miško aromatas

Norden Cosmetics PAPARČIO ritualas – tai masažinė žvakė, skirta atlikti puikų kūno masažą ir palepinti klientą dar nepatirtais pojūčiais. Masažo žvakė tirpdama tampa šiltu, kruopščiai odos priežiūrai skirtu masažo eliksyru. Mišku kvepianti paparčio masažinė žvakė dėl savo pirmykščio gamtos ir jėgos aromato puikiai tiks ir moterims, ir vyrams.

Puikūs PAPARČIO masažinės žvakės sudedamieji komponentai – kakavos sviestas, sviestmedžio sviestas, simondsijų, migdolų aliejai, bičių vaškas puikiai pasirūpins odos būkle ir ilgalaikiu komfortu. Natūraliai sodrus paparčio aromatas, leis klientams pasinerti į miško gaivą ir mėgautis nepakartojamu masažu.

Naudojimas: uždegus PAPARČIO masažinę žvakę palaukti, kol ji šiek tiek ištirps ir gautą vertingą eliksyrą naudoti masažui. Norint klientui suteikti dar daugiau emocijų, ištirpusį šiltą eliksyrą galima lašinti tiesiai ant odos. Viena žvakė (150 g.) numatyta 3 – 4 viso kūno masažų seansams, arba apie 12-15 nugaros masažo seansų. Užgesinus žvakę, vėstantis eliksyras nepraranda savo vertingų savybių.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama