Norden Cosmetics

Kanapių

antidepresinis poveikis, streso ir vienišumo jausmo sumažėjimas, gyvenimo džiaugsmo padidėjimas

Kanapių ritualą sudaro:

  • Kanapių aliejus 1000 ml.
  • Kanapių šveitiklis (aliejinis, su kanapių džiovintomis sėklomis) 1000 g.
  • Kanapių kaukė ( nuplaunama ) 1000 g.
  • Kanapių masažinis losjonas 1000 ml.
  • Kanapių druska voniai 1000 g.
  • Kanapių esencija voniai 1000 ml.

Pojūčiai: šiluma, gamtos prisilietimas
Rezultatas: intensyviai sudrėkinta oda
Aromaterapijos asociacijos: antidepresinis poveikis, streso ir vienišumo jausmo sumažėjimas, gyvenimo džiaugsmo padidėjimas

Kanapių ritualas – tai euforiško poveikio procedūra, pakelianti nuotaiką ir dvasią, sukelianti atsipalaidavimą ir kūrybiškumą, puikiai drėkinanti, stiprinanti imunitetą ir stabdanti senėjimo procesus.

Kanapės, kurių sudėtyje yra baltymų, antioksidantų, karotinų, amino rūgščių, kalcio, kalio, magnio, fosforo ir vertingų nesočiųjų riebiųjų rūgščių – Omega-3 ir Omega-6, puikiai maitina ir minkština odą, atstato jos tonusą, šalina toksinus, turi priešuždegiminių savybių. Dėl didelio vitamino E kiekio, aliejus stabdo priešlaikinį senėjimą, apsaugo nuo strijų susidarymo, atstato odos elastingumą. Kanapėse yra vertingų А, B1, B2, B3, B6, C, D ir E vitaminų. Teigiamai veikia odos pH, subalansuoja lipidų kiekį, mažina odos paraudimus, sudirgimą, gydo nedideles žaizdeles. Riebiosios rūgštys būtinos sveikų odos ląstelių membranų gamybai, Kanapių aliejus – unikalus, nes jo sudėtyje yra chlorofilo. Cholofilas – tai žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Chlorofilas valo organizmą nuo kancerogeninių ir mutageninių medžiagų, saugo DNR nuo pakitimų, stimuliuoja kraujo gamybą, stiprina imunitetą, skatina greitesnį ląstelių augimą ir stiprina jų sieneles, stabdo bakterijų dauginimąsi.

Medicina nurodo, kad kanapių vartojimas stiprina imuninę sistemą, mažina stresą ir nemigą, gydo metabolinius sutrikimus. Organinės rūgštys turi stiprių baktericidinių savybių ir veikia panašiai kaip antibiotikai. Kanapės suteikia gyvybingumo ir jėgų, yra puiki antisenėjimo priemonė. Šioje kosmetikoje nėra narkotinių medžiagų, nes ekstraktai yra išgauti iš augalo branduolio.
Malonus kvapas ilgai išlieka ir po procedūros.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama