Norden Cosmetics

Jūros dumblių kaukės

Šiuo metu galime pasiūlyti:
Detoksikuojanti jūros dumblių kaukę;
Detoksikuojanti jūros dumblių kaukę su eukaliptu

Talpa: 600 g, 3kg

Naudojimas:
Reikiamas dumblių kaukės kiekis (60-100 gramų miltelių), sumaišomas su šiltu vandeniu ( 180 – 300 ml.) santykiu 1:3. Maišoma tol, kol gaunama vienalytė masė, kuri užtepama ant kūno arba, kaip alternatyva, ant probleminių kūno vietų. Rekomenduojama naudoti įvyniojimo procedūroms su plėvele ir termo antklode. Procedūros trukmė – 30 minučių. Po procedūros kaukę galima nuplauti po dušu arba papildomai masažuojant kūną NORDEN COSMETICS aliejumi (pvz.: „Šiaurės miškas“, „Jūros gaivos“ ), kaukė nesunkiai „nuimama“ nuo kūno ir tai padaro šią procedūrą dar patrauklesne, kvapnesne ir gilesne, nenaudojant dušo.

Rezultatas:   Grakščios kūno linijos, pagerėjusi medžiagų apykaita (metabolizmas)

Detoksikuojanti jūros dumblių kaukė skirta detoksikuojančioms, stangrinančiomis, liekninančioms, anticeliulitinėms kūno įvyniojimo procedūromis.

Kaukių sudėtyje esantys aukštos kokybės jūros dumbliai yra išgaunami iš vandenynų ekologinių zonų ir yra puikus mineralų, jodo, 14 skirtingų rūšių vitaminų ( įskaitant vitaminą B12, kurio nėra kituose augaluose), bei 16 rūšių aminorūgščių, skirtų kūno sveikatai ir gyvybingumui palaikyti, šaltinis.  Kaukėje esantys jūros dumbliai ir spirulina palengvina deguonies patekimą į audinius ir pagerina kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių. Dumblių sudėtyje yra unikalių biologiškai veiklių medžiagų, skatinančių kolageno gamybą.

Kruopščiai parinkta ingredientų kombinacija ne tik aktyviai valo odą, praturtindama ją mineralais, vitaminais ir pagrindinėmis aminorūgštimis, bei tuo pačiu metu gerina medžiagų apykaitos procesus.

Aukščiausios kokybės molis puikiai valo odą ir giliai detoksikuoja, prisotindamas odą maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, suteikdamas dar ir papildomą drėkinamąjį bei dezinfekuojantį efektą.

Detoksikuojanti jūros dumblių kaukė su eukaliptu, be visų išvardintų puikių savybių, šiek tiek neutralizuoja natūralų jūros dumblių kvapą. Taip pat eukaliptas pasižymi puikiomis valančiomis, tonizuojančiomis, gerinančiomis kraujo cirkuliaciją savybėmis.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama