Norden Cosmetics

Masažiniai sviestai

Šiuo metu mes galime pasiūlyti šiuos masažinius sviestus:

Alyvų, Apelsinų, Beržų pumpurų, Braškių, Bruknių, Cinamono, Egzotinį, Gintaro, Greipfrutų, Jazminų, Karamelės, Levandos, Liepų žiedų, Oriental, Perlų, Pienių, Pipirmėtės, Raudonojo vyno, Šermukšnių, Vyšnių, Žaliosios arbatos, Žolelių.

Talpa: 1 dėžutė (8 vienetai)

Naudojimas:

Prisilietęs prie odos, nuo kūno šilumos sviestelis pradeda tirpti. Galima atlikti iki 1,5 valandos trunkantį masažą. Nereikia nuplauti ( „Raudono vyno“ sviestelio likučius galima nuvalyti drėgnu rankšluostuku). Taip pat masažinį sviestelį galima naudoti po dušo vietoj kūno kremo.

Norden Cosmetics masažiniai sviestai dėl savo kietesnės tekstūros rekomenduojami kūno masažams. Sudaryti daugiausia iš lėčiau į odą susigeriančių aliejų ir sviestų, masažiniai sviestai rekomenduojami net ir ilgai trunkantiems masažams (net iki 1,5 val). Dėl sudėtyje esančių ir regeneruojančiomis savybėmis pasižyminčių kakavos ir sviestmedžių sviestų, masažiniai sviestai yra itin rekomenduojami dehidratuotai ir elastingumo netekusiai odai, paveiktai neigiamų išorės sąlygų (vandens, vėjo, šalčio, saulės). Kietokos tekstūros masažiniai sviestai tirpsta prie kūno temperatūros, tad pradedant masažuoti, netrukus tampa aliejinės konsistencijos.

Produkto sudėtyje nėra vandens, todėl galimybė daugintis mikrobams sumažinta iki minimumo.

Bazinės sudedamosios dalys: kakavos sviestas, migdolų aliejus, simondsijų aliejus, palmių aliejus, sviestmedžių sviestas. Atskirų aromatų masažiniuose sviestuose papildomai yra augalinių ekstraktų, eterinių aliejų ir aromatinių medžiagų.

 – Kakavos sviestas pasižymi intensyviu regeneruojamuoju poveikiu. Jis puikiai maitina ir minkština odą, didina jos elastingumą ir suteikia švelnumo. Ilgam prisotindamas odą kakavos sviestas saugo nuo neigiamo išorės poveikio ir padeda išvengti ankstyvo odos senėjimo. Itin tinka išsausėjusiai, raukšlėtai, elastingumo netekusiai odai. Minkštindamas riebią odą, kakavos sviestas gerina jos struktūrą ir palengvina riebios odos valymosi procesus.
Sviestmedžių sviestas yra itin turtingas vitaminų ir antioksidantų, kurie efektyviai saugo odą nuo UV spindulių, raukšlių atsiradimo, mažina pigmentines dėmes. Riebios tesktūros sviestmedžių sviestas ne tik saugo nuo šalčio ir kito neigiamo išorės poveikio, tačiau ir puikiai minkština ir švelnina odą, ramina jos sudirgimus, padeda greičiau užgyti smulkioms žaizdelėms. Didindamas odos elastingumą sviestmedžių sviestas puikiai tinka suglebusios odos ir strijų profilaktikai.
Migdolų aliejus pasižymi ypatingomis odos minkštinimo bei drėkinimo savybėmis, padeda įveikti uždegiminius procesus, odos niežėjimą, jame susikaupę gausu natūralių vitaminų bei riebiųjų sočiųjų rūgščių: Oleic – 64.8%, Palmitic – 6.3%, Linoleic – 26.3%, Linolenic – 0.3%, Stearic – 1.4%, Vitaminai A, B1, B2, B6, D, E, gausu proteinų bei mineralų.
Simondsijų aliejus yra lengvos tekstūros, kuris atstato natūralių odos riebalų balansą, tad puikiai tinka tiek išsausėjusiai ir pleiskanojančiai, tiek ir riebiai, į uždegimus linkusiai odai.
Palmių aliejus pasižymi vitaminų A ir E gausa, dėl ko šis aliejus ne tik padeda odai kovoti su laisvaisiais radikalais, bet ir natūraliai ilgina kitų produkte naudojamų sudėtinių dalių galiojimo laiką.

Galiojimo laikas: mūsų masažiniai sviestai galioja metus nuo pagaminimo. Jie turėtų būti laikomi vėsioje vietoje (galima kambario temperatūroje spintelėje), apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir kitų tiesioginės šilumos šaltinių. Galima laikyti 0-20°C temperatūroje.

Pastaba
: Dėl ingredientų natūralios kilmės, skirtingų partijų produkto spalva ir konsistencija gali nežymiai skirtis. Tai neturi įtakos produkto kokybei.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama