Norden Cosmetics

Depiliacinis vaškas

Talpa: 300 ml, 650 ml.

Pristatome vieną naujausių Lietuvoje plaukelių šalinimo priemonių – Norden cosmetics natūralų cukraus vašką. Šis cukraus vaškas yra pagamintas iš 100% natūralių medžiagų, dėl ko yra saugus naudoti net ir jautriai odai, kurią dirgina įprastinės depiliacinės priemonės (pvz. skutimosi peiliukai, depiliatoriai, depiliaciniai kremai ir pan.). Depiliacija cukraus vašku yra švelniausias plaukelių šalinimo būdas. Ši priemonė šalina plaukelius su visu svogūnėliu, tad šie neatauga net kelias savaites.

Cukraus pagrindo Norden cosmetics vašką yra lengva naudoti ne tik salone, bet ir namuose. Šia priemone galima depiliuoti visas veido ir kūno vietas, o vaško likučiai yra lengvai nuplaunami tiesiog šiltu vandeniu.

Prieš depiliaciją Norden cosmetics cukraus vašku nėra būtina naudoti specialių priemonių.
Prieš procedūrą užteks depiliuojamą odos plotą švariai nuplauti ir nusausinti, o po jos (jei yra poreikis ) –galima depiliuotą vietą patepti Norden cosmetics jautrios odos veido aliejumi.

Skirtingai nuo įprastinių depiliacijai skirtų vaškų, kurie yra gaminami naftos produktų pagrindu (pvz. parafino, kuris odą dengia nekvėpuojančia plėvele ir gali sukelti odos uždegimus bei kitokias alergines reakcijas), Norden cosmetics cukraus vašką sudaro tik natūralios sudėtinės dalys: vanduo, cukrus, citrinų sultys ir ramunėlių distiliatas. Iš šių medžiagų pagamintą vašką prieš naudojimą yra paprasta pašildyti karšto vandens vonelėje ar mikrobangų krosnelėje. Šildyti galima daug kartų – tai nekeičia Norden cukraus vaško kokybės.

Norden greta cukraus vaško siūlo ir natūralaus audinio juosteles, kuriomis kartu su vašku greitai ir ilgam pašalinsite nepageidaujamus plaukelius. Juostelės su vašku yra lengvai išplaunamos šiltu vandeniu, jos yra tvirtos ir ilgaamžės, daugkartinio naudojimo.

Oficialus NORDEN COSMETICS atstovas Lietuvoje nuo 2013 m.

KONTAKTAI

Beauty4Life, UAB
M. Balinskio g. 4, Vilnius

BENDRAUKIME

Copyright © 2019 Beauty4Life UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna reklama